סיור יומי לבודדים

מסע בעיר

לאורך המסלול הזה נעמיק אל תוך הפינות, הצבעים וההווייה של העיר המיוחדת הזאת. המסלול יגלה ויציג את השכונות השונות, יספר את הסיפורים הייחודיים שלהם, ויוליך אתכם אל המקומות בהם הכל התחיל מזווית אמנותית, תרבותית ופוליטית. אם אתם רוצים להכיר את העיר תל אביב על המורכבות, העומק והתרבות הייחודית שלה – זה הסיור בשבילכם.

סיור השקיעה

בסיור המיוחד במינו הזה שמתגלגל לאיטו לכיוון הלילה נתוודע ונכיר את כל המקומות הקטנים והייחודיים לבילוי בשעות הערב והלילה. למקומות הנחבאים מהעין שנחים רק אחרי שהשמש ירדה, ממש מתחת לאף שלנו. הדלתות הסודיות שנפתחות לברים, מועדונים, ופינות מרהיבות אחרות של מוזיקה, בידור וריקודים.

 

מיני תל אביב

סיור בן שעתיים עבור טעימה קטנה של הקסם התל אביבי: בואו גלו את מגוון הצבעים, התרבויות והאתרים שחייבים לראות ולהרגיש אותם, ביחד עם טיפים מועילים להסתובבות מהנה ברחבי העיר. ביחד נרכב בין הרחובות, בשכונות המיוחדות של העיר, ונבדוק את המקומות בעיר שהופכים אותה למגנט לחיי לילה מדהימים.

 

סיור מאורגן לקבוצות

המסלול הלבן

רכיבה ב״עיר הלבנה״ שבשנות ה-20-40 נבנו בה כ-4,000 מבנים בסגנון הבאוהאוס והפכה למוזיאון הפתוח הגדול בעולם והוכרזה כאתר מורשת עולמית ע״י ארגון אונסק״ו. רכיבה בנמל יפו וסמטאותיה: יפו, שער הכניסה הראשי לארץ, סיור בלב יפו העתיקה, בכיכר קדומים, גן הפסגה – “השטח הגדול”, כנסיית סנט פיטר, כיכר השעון, הסארייה, סביל סולימאן, מסגד המחמודיה והבנת חשיבותה של העיר לדתות השונות. רכיבה בסמטאות נווה צדק, (“פריז הקטנה”), ביקור בבית שלוש, ביתו של ש”י עגנון, מוזיאון רוקח, קולנוע עדן, הבתים התאומים, מרכז סוזן דלל ועוד.

המסלול הירוק

רכיבה “מחשמלת” בפארקים הירוקים של העיר ללא הפסקה. סיור בפארק המדרון מדרום לנמל יפו, תצפית על שכונותיה הדרומיות של יפו רכיבה בפארק הירקון בין מדשאות ובצל העצים, לאורך גדת נחל הירקון, ביקור בפארק הסלעים העתיקים, גן הקקטוסים, האגם המלאכותי, שבע תחנות, תל נפוליאון, תצפית על תל קסילה מתקופת הפלישתים, ועד שפך הירקון.

המסלול הכחול

חווית רכיבה מיוחדת לאורך קו המים הכחול של העיר ללא הפסקה. רכיבה קסומה לאורך החוף עד בת ים בדרום דרך נמל יפו ועד לרידינג בצפון. הסיור יכלול: תצפית פארק המדרון, סיפרו של נמל יפו שהחל לפני יותר מ-3,500 שנה, אנדרטת ההעפלה וספורה של אלטלנה, הקמתו של נמל תל-אביב בשנות ה-40 ועוד.