השכרת קסדה – להנות ולהירגע בזמן הנסיעה

רכיבה על אופניים הנה פעילות ספורטיבית מהנה ביותר ועל מנת שפעילות מסוג זה תהיה בטוחה בצורה מקסימלית חשוב להצטייד באביזרים המיועדים לשמירה על בטיחות מרבית בעת הרכיבה, בראש ובראשונה, כשאנו חושבים על ציוד מגן, אנו שמים דגש על פרטי לבוש שנועדו להגן על חלקי הגוף שלנו מפני פגיעה פיזית, ובראשם כמובן קסדה אשר מטרתה – מניעת חבלות ופגיעות בראש העלולות להתרחש בעקבות נפילה.

קסדה לראש מוגן ורכיבה בטוחה

חבישת קסדה בזמן רכיבה על אופניים אינה מעוגנת בחוק וכיום, חבישת קסדה מוטלת לשיקול דעתך ולשיקול דעתם של רוכבי אופניים באשר הם. על אף שחבישת קסדה אינה נדרשת על פי חוק, שמירה על בטיחות בעת רכיבה אינה עניין של חוק והנה הכרחית לחוויית רכיבה טובה. על כן בפול פוזישן אנו חושבים על ביטחונך המרבי ובין מגוון השירותים שאנו מציעים לך ניתן למצוא גם השכרת קסדה לרכיבה בטוחה לכל הגילאים – קטנים כגדולים.

השכרת קסדה כאמצעי בטיחות ראשון במעלה

חברת פול פוזישן הנה חברה להשכרת אופני עיר, כמו גם, אופניים חשמליים בתל אביב. אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו לשכור אופניים איכותיות במיוחד לרכיבה בעיר. בנוסף להשכרת אופניים אנו מציעים שירותים משלימים, כגון השכרת אביזרי בטיחות שונים, כמו גם השכרת קסדה כאשר כל מוצרי הבטיחות שלנו איכותיים ובעלי תקן בטיחותי מתאים.

להשכרת קסדה לרכיבה בטוחה צרו קשר עכשיו בטלפון  03-5252134

מעבר למאמר השכרת כיסא לתינוק