למה חשוב שיהיה לכם מוסך טוב לאופניים שלכם

מתוך חשיבה על בטיחותך המרבית בעת הרכיבה בעיר ומתוך רצון לספק לך את השירות הטוב ביותר, בנוסף לשירותי השכרת אופניים בתל אביב, בפול פוזישן אנו מעמידים לרשותך שירותי מוסך לאופניים, הניתנים על ידי צוות אמין ומנוסה. בין כלל השירותים השונים, אנו מספקים חלפים מקוריים, טיפולים שוטפים לכל סוגי האופניים ותיקונים על פי הוראות היצרן. בפול פוזישן אנו מאמינים כי תחזוקה נכונה היא המפתח לשיפור ומקסום חווית הרכיבה שלך וכי טיפול חודשי לאופניים הוא השקעה משתלמת בהווה – ובעתיד!

לרשותכם מחירון מוסך >

מוסך לאופניים בתל אביב

היכן אוכל למצוא מוסך לאופניים? האם ניתן לתקן את כל סוגי האופניים? ומה לגבי אופניים חשמליות?
ברוכים הבאים! ברחוב בן יהודה 13, בלב תל אביב, תמצאו את פול פוזישן אשר מלבד שירותי מכירה והשכרת אופניים מעניקה שירותי מוסך אופניים איכותיים ומקצועיים.

רכיבה על אופניים ברחבי העיר תל אביב הפכה להיות דרך חיים של ממש ואין זה מפתיע. לרכיבה על אופניים יתרונות רבים, ביניהם פעילות ספורטיבית מועילה לבריאות, שמירה על איכות הסביבה הימנעות מאזורים פקוקים ופתרון למצוקת החנייה. יתרון נוסף שיש לרכיבה על אופניים קשור לפן הכלכלי והוא בא לידי ביטוי בעלות אחזקה נמוכה באופן משמעותי מזו של כל כלי תחבורה אחר.

אולם על אף כל היתרונות, ההילה המושלמת שעוטפת את הרכיבה על האופניים שלך עלולה להתפוצץ, ללא תחזוקה נכונה.

טיפול תקופתי

אופניים כדאי ורצוי לתחזק באופן שוטף גם אם טרם התרחשה תקלה. ראשית, מפני שללא תחזוקה קיימת הסכנה לתקלה בזמן רכיבה, ושנית משום שלאורך הזמן יפסיקו האופניים לתפקד כראוי, מה שישפיע באופן ישיר על חווית הרכיבה. על מנת שרכיבה על אופניים תהיה בטוחה כשם שהיא מהנה ומועילה, נדרש מהרוכבים לפקוד את מוסך האופניים אחת לכמה שבועות, ומומלץ מדי חודש, לטובת בדיקות וטיפולים שוטפים. אחד הטיפולים המומלצים במוסך האופניים הוא שימון השרשרת אחת לחודש – בדרך זו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי השרשרת של האופניים לא תגרע מתפקודה.

תחזוקה נכונה

תחזוקת האופניים לא נעשית רק על ידי מוסך לאופניים, אלא גם לכם הרוכבים ישנה אחריות לשמירה על תקינות האופניים, כאשר סוג התחזוקה צריך להיות מותאם לסוג האופניים הנמצאים ברשותכם. מלבד שימון השרשרת אחת לחודש מומלץ לבדוק כי לחץ האוויר בגלגלים תקני על מנת להימנע מתקרים או מקרעים בגלגל ובפנימית. במידה ומדובר באופניים חשמליות, ישנן דרכי תחזוקה מקיפות נוספות ביניהן הקפדה על חנייה באזורים מוצלים וטעינה נכונה, על מנת לשמר את איכות ותפקוד הסוללה.

שירותי מוסך לאופניים

טיפול שוטף באופניים הנו הכרחי ומבטיח כי האופניים שלכם ישמשו אתכם לימים רבים, אך לעיתים לא ניתן לעשות דבר חרף העובדה, כי גם הטיפול המסור ביותר לא ימנע תקלה אחת לכמה זמן. במוסך האופניים של פול פוזישן צוות מקצועי ומוכשר בתיקון תקלות מכל הסוגים. בנוסף, בפול פוזישן אנו מחזיקים מגוון רחב של חלפים לאופניים על מנת להבטיח לך את השירות הטוב ביותר ולתת מענה לכל בעיה בצורה המקצועית ביותר. מלבד התיקונים השונים, בפול פוזישן אנו עורכים טיפולים חודשיים לאופניים מכל הסוגים ובכך מאפשרים לך לצאת אל הדרך ולרכב ברחבי העיר בבטחה!

מוסך לאופניים של פול פוזישן עומד לשירותכם בכל מקרה של בעיה או תקלה ומיועד גם לטיפולים תקופתיים בסוגי האופניים השונים. צרו קשר עוד היום בטלפון 03-5252134 וזכו למחירים משתלמים!

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על:  אופני ספשלייזד קרוסרוד