תקנון אתר פול פוזישן

ברוכים הבאים לאתר פול פוזישן . האתר הינו חנות וירטואלית של המשווק א.נ אופניים.

א.נ אופניים שומרת לעצמה את הזכות לשינויים בתקנון האתר במידת הצורך.

1. כללי

1.1- חשוב לקרוא ולהבין את התקנון טרם הזמנת המוצר.

1.2- כל משתמש שברשותו דוא”ל ברשת האינטרנט וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפועלות כחוק בישראל רשאי לבצע הזמנת מוצר דרך האתר.

2. פרטיות

2.1- פרטי המשתמש האישיים שמסר וימסור הלקוח בעת ביצוע הזמנותיו, כמו גם פרטי הרכישות שיבצע בעתיד, יישמרו במאגר המידע של א.נ אופניים, שמטעמה לא תעביר את פרטי הלקוח לאף גורם אחר.

2.2- מסירת פרטים אישיים כוזבים היא עבירה על החוק וכנגד המוסר יינקטו צעדים משפטיים במידה ונגרם נזק ל א.נ אופניים.

3. הזמנת מוצרים

3.1- לכל מוצר באתר יש תיאור מפורט לפי נתוני יצרן. מופיע גם מחירו של המוצר, תנאי התשלום והמשלוח.

3.2- על מנת להזמין מוצר, יש להרשם ולמסור את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, כתובת דואר אלקטרונית, כתובת וטלפון, פרטים אלה ישמרו במערכת.

3.3- לאחר ביצוע ההזמנה , יקבל הלקוח אישור הזמנה לדוא”ל שסיפק בזמן הרישום למערכת. אישור זה מעיד שההזמנה נתקבלה ונקלטה במערכת.

3.4- המוצר מסופק עם דף הזמנה וקבלת קופה שמהווים הוכחת קניה.

3.5- המחירים ותיאור המוצרים מעודכנים מידי יום. במידה וחל שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, מחירם או בכל פרט אחר המשנה את פרטי המכירה באופן משמעותי, תהיה א.נ אופניים רשאית לבטל את ההזמנה ולא תחויב בכל תשלום.

4. תנאי תשלום

4.1- באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך.

4.2- פרטי כרטיס אשראי לא נשמרים ועבור כל הזמנה תידרש למסור את פרטי כרטיס האשראי.

4.3- המחירים באתר כוללים מע”מ.

5. אספקת המוצרים ואזורי חלוקה

5.1- אספקת המוצרים תתבצע תוך 10 ימי עסקים מיום אישור העסקה ע”י חברת האשראי.

5.2- אספקה לכל הארץ בכפוף לאישור טלפוני מנציג מכירות.

6. ביטול רכישה והחזרת מוצרים

6.1- יש אפשרות להחזיר או להחליף מוצר בכפיפות לחוק הגנת הצרכן – תשמ”א – 1981 , ובכפיפות למדיניות א.נ אופניים.

6.2- במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם במוצר, או עקב אי התאמה בין המוצר לפרטים שהוצגו אודות המוצר, רשאי האתר לגבות מהרוכש דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר או 100 ש”ח ע”פ הסכום הנמוך מבניהם. ובנוסף חייב הרוכש להחזיר את המוצר אל המוכר, על חשבונו (גם אם המוצר נמכר ללא דמי משלוח) תוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול. המוצר יוחזר באריזתו המקורית, ללא כל פגיעה או נזק ולא שנעשה בו כל שימוש.

7. אחריות

7.1- בכל מקרה לא תחול על א.נ אופניים ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר , עקיף , נזק מקרי מיוחד או תוצאי , דמי נזיקין עונשיים , ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין ,לרבות , ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל , דיני נזיקין בגין אובדן השימוש ,אובדן נתונים או אובדן רווחים הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצוע אתר המכירות , בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר המכירות .

7.2- השירות באתר המכירות ניתן לשימוש כמו שהוא לא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי א.נ אופניים ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכי הלקוח ולדרישותיו.

7.3- א.נ אופניים מתחייבת לעשות מאמצים למען שביעות רצונם של הלקוחות , ולאבטח את אתרי המכירות ואת רמת השירות בהם, יחד עם זאת, א.נ אופניים אינה מתחייבת שהשירות באתר המכירות לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשביה, נזקים, קלקולים, תקלות – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל סדר א.נ אופניים.

8.השכרת אופניים

8.1 – הזמנת השכרת אופניים תתבצע דרך האתר. מזמין ההשכרה מחוייב לקרוא את תקנון ההשכרה ולאשר שקרא על מנת שיוכל לבצע את הזמנת ההשכרה באתר.

8.2 – המחירים כוללים מע”מ.

8.3 – ביטול ההזמנה לא יאוחר מ-24 שעות לפני ההגעה.

8.4 – אי הודעה מוקדמת על ביטול יחייב את הלקוח ב-50% מהסכום.

8.5 – אי עמידה בלוח הזמנים שסוכם, עלול לפגוע בהנאת המשתתפים. במידה ויהיו איחורים, ספק השירות יסיר מאחריותו כל עוגמת נפש שתיגרם כתוצאה מהאיחור.

הגרלות ותחרויות

בכל הגרלה או תחרות שהחברה תערוך בדף הפייסבוק או באינסטגרם תהיה בכפוף לתקנון זה. הפרסים יחולקו בחנות פול פוזישן סניף קניון עזריאלי.

9. דין ושיפוט

9.1- הדין החל על הצעותיך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל אביב בלבד.