השכרת אופניים חשמליות הנה הזדמנות מיוחדת לפעילות של גיבוש בחיק המשפחה. וגם אם יש לך אופניים, הרי שרכיבה משותפת הנה חוויה מיוחדת, כאשר בפול פוזישן אנו מספקים לך את האפשרות האולטימטיבית לרכיבה משפחתית מהנה ובטוחה לילדים והיא השכרת חיבור לילד כך שתוכלו לרכב עם הזאטוטים בכיף!

השכרת חיבור לילד – למה זה טוב?

השכרת חיבור לילד מיועדת לרכיבה על אופניים ברחבי העיר עם ילדים ומאפשרת רכיבה בטוחה ויציבה לכל אורך הדרך. החיבור לילדים בעל מרכז כובד נמוך, מבנה המאפשר יציבות רבה ונוחות מרובה בזמן דיווש. החיבור לילד נוח להרכבה ופירוק ובין יתרונותיו הרבים, יתרון נוסף והוא עובדת היותו ציוד מתקפל, מה שהופך אותו גם לנוח לאחסון וקל לניוד במקרה הצורך.

פול פוזישן – מגוון פתרונות רכיבה

פול פוזישן הנה חברה להשכרת אופניים חשמליות ואופני עיר מהסוגים הטובים בעולם ובעזרתה, חווית הרכיבה על אופניים מעולם לא הייתה יותר נוחה ובטוחה. בפול פוזישן אנו מעמידים לרשותך ציוד נלווה ואביזרי בטיחות רבים וכן שירותים כמו השכרת חיבור לילד, פתרון אולטימטיבי לרכיבה על אופניים עם ילדים.

בעזרת חיבור לילד הרכיבה עם ילדים ברחבי העיר תהפוך לנטולת דאגות לשלום ילדיכם וחשש לביטחונם, כך תוכלו להפיק את מיטב ההנאה מרכיבה על אופניים ברחבי העיר ביחד עם המשפחה.

להשכרת חיבור לילד ולפרטים על אביזרי בטיחות נוספים צרו קשר עם פול פוזישן עוד היום בטלפון 03-5252134 והרוויחו חוויה איכותית, מגבשת ומהנה עם בני המשפחה.

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על:  איך לבחור מוסך טוב לאופניים שלכם