סיורי אופניים מודרכים בתל אביב

סיור והדרכה באופניים חשמליים – רכיבה על אופניים חשמליים בתל אביב היא ללא ספק הדרך המרגשת והמלהיבה לחוות ולהכיר את העיר, את הנופים ואת ההיסטוריה והתרבות המקומית הייחודית. הבריזה של הים מעולם לא היתה נעימה יותר.

סיורים מודרכים בשבילי העיר לאנשים שאוהבים הרפתקאות קטנות – לחצו כאן בכדאי לראות את המסלולים האפשריים

חוויה מוטורית מדהימה ומרתקת, מגוון מסלולים שונים בליווי והדרכה של מורה דרך מוסמך בשפות: עברית/אנגלית/צרפתית/ספרדית/רוסית על גבי אופניים חשמליים או אופניים רגילים.

ימי גיבוש לחברות /  קבוצות תיירים / ימי הולדת / טיול משפחות /   טיול זוגי / קבוצות חינוכיות 

מסלולים אפשריים

The Blue trail

המסלול הכחול – מומלץ במיוחד!

חווית רכיבה מיוחדת לאורך קו המים הכחול של העיר. רכיבה קסומה לאורך החוף עד גבול בת ים בדרום דרך נמל יפו. הסיור יכלול רכיבה והדרכה בנקודות לאורך המסלול:
חוף הקשתות ביפו, תצפית מגבעה בפארק המדרון שבה נספר על ההיסטוריה של העיר ונמל יפו, נרכב לתצפית בגן הפסגה במרומי גבעת יפו העתיקה ונמשיך לכיכר קדומים. ביקור בבית שלוש, ביתו של ש”י עגנון, מוזיאון רוקח, קולנוע עדן, הבתים התאומים ועוד… ומשם חזרה לנקודת ההתחלה

*יש  אפשרות גם לשלב ביקור קצר בשוק הפשפשים וכיכר השעון.
*ניתן להרחיב את מסלול הרכיבה לסמטאות נווה צדק, (“פריז הקטנה”)

המסלול הלבן (מומלץ רק לקבוצות קטנות)

רכיבה ב”עיר הלבנה״ אשר הפכה למוזיאון פתוח הגדול בעולם והוכרזה כאתר מורשת עולמית ע״י ארגון אונסק״ו. במקום 4,000 מבנים שבשנות ה-20-40 נבנו בה בסגנון הבאוהאוס. רכיבה צפונה לאורך הטיילת, שדרות בן גוריון, כיכר רבין ולאורך שדרות ח”ן ורוטשילד. בתוספת זמן יש אפשרות לסייר בשכונת נווה צדק ומשם חזרה לאורך הטיילת.

*יש אפשרות להרכיב את מסלולי הסיורים על פי בחירתכם ובהתאמה לאופי הקבוצה, הסיור מבטיח: נופים, תכנים, היסטוריה, אדריכלות, תרבות ובעיקר – רוח ספורטיבית

The White Trail
The Green Trail

המסלול הירוק

רכיבה “מחשמלת” בפארקים הירוקים של העיר. סיור לאורך הטיילת צפונה, רכיבה ותצפית מראש גבעת מלון הילטון, המשך לנמל תל אביב עד רידינג, חציית גשר ווקופ לתחנת הכוח ברידינג ומשם לפארק הירקון בשבילי האופניים בין מדשאות ובצל העצים, לאורך גדות נחל הירקון.
יש אפשרות לחזור לאורך הטיילת או בשבילי האופניים באבן גבירול לכיוון כיכר רבין, שדרות בן גוריון, גן העצמאות והטיילת.

דברו איתנו

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בנוגע לכל עניין ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי.